ANTALYA EVDEN EVE

Antalya Evden eve Firmaları Arasında Lider Konumda Olan Özbay Nakliyat Sizlere En Uygun Fiyatlarlsa Asansörlü Nakliye Hizmetleri vermektedir.

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren Özbay Nakliyat evden eve nakliye firmamız, müşteri memnuniyeti için kalitesini sürekli kontrol altında tutmanın mecburiyetini kabul etmiş ve bu kabullerde maksimum hizmeti sağlamış bir firmadır. Antalya Özbay Evden Eve Nakliyat, Antalya şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Antalya şehir içi nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak için günde yüzlerce tüketici telefon ya da mail aracılığıyla onlarca nakliyat firmasından bilgi istemektedir. Ancak müşteriler aldıkları orantısız fiyatlar karşısında şaşırmaktadırlar. Taşıma firmalarının bazıları verdikleri hizmetin karşılığı olabilecek fiyatlar talep etmektedirler. Ancak bazı korsan firmalar hiçbir zaman veremeyecekleri hizmet vaadiyle müşterileri ikna etmektedirler. Ancak taşıma günü verdikleri kararın olumsuz sonuçlarıyla karşılaşmaktadırlar. Her şeyin bir maliyeti olduğu gibi kaliteli bir hizmetin de ortalama bir fiyatı vardır. Şehir içi taşımalarda çoğu zaman eşyanın alınacağı ve bırakılacağı yerler arasındaki mesafeler önemsenmez. Çünkü şehir içi taşımalarda en uzak mesafeler arasında bile nakliye firmasının yakıt sarfiyatı büyük bir maliyet oluşturmamaktadır.Taşıma firmalarının masraflarının yarısından fazlasını işçilik masrafları oluşturmaktadır. Geriye kalan masrafları ise hijyenik bir taşınma için ambalaj malzemeleri, koliler, havalı köpükler, streç ve koli bantları oluşturmaktadır. Hemen hemen her taşınmanın 6-7 saat süreceği de hesaba katılarak personelin yeme ve içme masrafları da ayrıca bir maliyet oluşturmaktadır. Taşıma işlemi için en az 5-6 kişilik ekipler gerekmektedir.Taşıma fiyatlarını değiştiren başka bir unsur da piyano, para kasası gibi ağır eşyaların olması. Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları bu tür ağır işçilik ve özel taşıma yöntemleri gerektiren bu tür eşyalar doğrudan taşıma maliyetini etkilemektedir. Şirketimiz kalitesinden ödün vermeden Antalya evden eve nakliyat taleplerinizi cazip fiyatlar ile karşılamaktadır

Firmamız Antalya da Evden Eve Nakliye sektöründe profesyonel faaliyet göstermektedir. Antalya da şehir içi ve Antalya dan tüm Türkiye ye şehirler arası Evden Eve Nakliyat işleriniz, deneyim sahibi ve eğitimli personelimizle özenle yapılmaktaktadır.

Firmamızı arayın.. Eksperimiz adresinize gelerek eşyalarınızı görsün.. uygun bir değerlendirme neticesinde Antalya Özbay Nakliyat ın kalite standardını sizin de hizmetinize sunalım.

Antalya Evden Eve Nakliyat